Jednodílné plavky? Jsou šik a sluší všem!

Jednodílné plavky? Jsou šik a sluší všem!

14. dubna 2023
Plavky

Karolína Marvánková

redaktorka

V předchozích článcích jsme si ukázaly krásu dvoudílných plavek i skvělé vlastnosti modelů pro plné křivky. V dnešním článku se podíváme na jednodílné plavky a jejich druhy.

Klasické jednodílné plavky

Všechny je známe a milujeme. V klasických jednodílných plavkách uděláte parádu vždy a všude. Vhod přijdou ale i v situacích, kdy úplně nechceme ukazovat bříško nebo se chystáme na divoké vodní radovánky.

Vybírat můžete mezi modely se skrytými košíčky, které diskrétně vytvarují poprsí a dodají mu potřebnou oporu a mezi modely s nevyztuženými košíčky.  

Monokiny

Co vlastně jsou? Jedná se o zajímavou kombinaci jednodílných a dvoudílných plavek, které rafinovaně odhalují ženské tělo. Díky správnému výběru ale odhalí pouze to, co opravdu chcete a problémové partie hravě skryjí.

Sportovní jednodílné plavky

Hodí se pro plavecké tréninky, vodní i plážové sporty. Od klasických plavek se liší propracovanějším střihem, který perfektně sedí na těle, ale zároveň neomezuje v žádném pohybu. Další rozdíl je v materiálu, který spolehlivě odolává mořské i chlorované vodě.

Zeštíhlující plavky

Stejně jako u stahovacího prádla platí i u zeštíhlujících plavek to, že nepatří pouze do šatníku žen s konfekční velikostí XXL. Každá z nás se občas necítí ve své kůži, a právě zeštíhlující plavky díky podšívce z formujícího materiálu pomohou zpevnit a vyhladit problematické partie.

Zaměřte se na doplňky! Doladí váš outfit k dokonalosti

Parea, šátky, šaty i tašky váš plavkový outfit pozvednou na další úroveň. Prohlédněte si naši širokou nabídku doplňků a zkombinujte je se svými oblíbenými plavkami. 

Plážové pareo Vivien
Etna, Plážové pareo Vivien (kód: Vivien_pareo)