Sladké chvíle ve dvou: Poznejte kouzlo svůdného nočního prádla

Sladké chvíle ve dvou: Poznejte kouzlo svůdného nočního prádla

22. května 2023
Jak vybratO prádle

Karolína Marvánková

redaktorka

Dráždivé noční prádlo není výsadou pouze pro svátek všech zamilovaných nebo oslavy výročí. Svůdné a erotické modely dokážou rozproudit ty nejtajnější fantazie a pořádně okořenit vztah.

Smyslnost těchto na první pohled nevinných kousků bychom neměly podceňovat. S našimi drahými polovičkami dokáží totiž hotové divy. Jakou svůdnou košilku vybrat?

V hlavní roli košilky

V šatníku žádné ženy by neměla chybět alespoň jedna svůdná noční košilka. Vybrat si můžete mezi modely s krajkou či tylem nebo odvážnějšími kousky s rafinovanými průstřihy.

Moc odvážné? Vsaďte na satén

Pokud se na erotické modely necítíte, zařaďte do svého šatníku noční košilky ze saténu. Ten nejenže vypadá dobře, ale je lesklý, krásně splývavý a v teplejších měsících zchladí.

Modely pro bezchybnou svatební noc

Nastávající nevěsty si nepřejí nic jiného, než aby jejich svatební den proběhl naprosto dokonale. A správně zvolená noční košilka může napomoci k tomu, aby byla nezapomenutelná i svatební noc. Vybírat můžete mezi romantickými modely s krajkou i odvážnými kousky v tmavších barvách.

Župánek jako třešnička na dortu

Modely z něžné krajky, průsvitného tylu nebo dráždivého saténu dokonale podtrhnou váš svůdný noční model, a i když mnoho neodhalí, tak skvěle rozproudí fantazii vašeho protějšku. Župánky navíc dokáží skrýt lehké nedokonalosti, díky čemuž skvěle zvednou sebevědomí stydlivějším z nás.