Vyzrajte na koledníky: Prádlo, ve kterém Velikonoce nebolí

Vyzrajte na koledníky: Prádlo, ve kterém Velikonoce nebolí

5. dubna 2023
O prádle

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Velikonoce jsou tradičním jarním svátkem. Zkuste letos náš malý trik a přivítejte koledníky vyzbrojená prádlem, které zmírní štípání pomlázky.

Kalhotky s nohavičkou si zamilujete

Jsou praktické, jsou pěkné a na jarní i letní počasí jsou jako dělané! O čem je řeč? Kraťáskové kalhotky s kratší či delší nohavičkou si zamilovaly tisíce žen. Na jaře a v létě jsou skvělé pod sukně a šaty. Chrání stehna před odíráním, pomáhají odvádět pot od pokožky a za větrného dne vás ochrání před nečekaným faux pas.  

Astratex, stahovací a ochranné kalhotky Alison (kód: 15141_0168_kal), podprsenka Maia 4D Soft Control Deluxe vyztužená (kód: Maia4DATX)

Formující prádlo pro každou postavu

Máte před sebou důležitou schůzku, svatbu nebo společenskou událost? Bez ohledu na konfekční velikost doporučujeme sáhnout po stahovacím modelu. Prádlo krásně vymodeluje postavu a vyhladí pod přiléhavým oblečením siluetu. Díky tomu nebude viditelná linie kalhotek ani pod extra hladkou saténovou sukní. Vybrat můžete kraťásky či spodničku s různou mírou stažení. 

Náš tip:

Přečtěte si náš článek o stahovacím prádle a vyberte si to pravé.  

Pokud máte přiléhavé šaty, doporučujeme stahovací body, které se postará o krásné křivky a zahladí i drobné nedokonalosti v oblasti pasu či zad. Nakombinovat můžete i kalhotky s tílkem nebo tričkem. Víte, že existují i stahovací rukávy? 

Julimex, stahovací spodnička Invisible (kód: PH220_suk), Astratex, podprsenka Maia 4D Soft Control Deluxe vyztužená (kód: Maia4DATX)

Punčochy a legíny skvěle poslouží

Za chladnějšího počasí nebo při společenské události je vhodné zvolit punčochy. Stahovací mají zpravidla zesílenou oblast břicha, boků a zadečku a krásně tvarují. Vaše nohy v nich budou vypadat přímo božsky. Na běžné nošení (nebo vítání koledníků) vyberte formující legíny. Jsou extra pohodlné, dobře vypadají, a navíc mají často i Push-Up efekt, takže pěkně pozvednou zadeček.  

Náš tip:

Pokud k vám chodí opravdu vypečení koledníci, kteří si při šlehání pomlázkou neberou servítky, vyberte si prádlo s vyšší mírou stažení. Materiál je tužší a zadeček se díky jeho schopnostem zpevní, tím pádem vás bude koleda méně bolet. Nebojte se ani vrstvení, na kalhotky s nohavičkou oblékněte ještě formující legíny nebo kalhoty ze silnější tkaniny. 

Ilustrační foto (zdroj: Astratex), podobné produkty najdete zde: astratex.cz/stahovaci-puncochy