Premium plavky: Prožijte přepychové léto

Premium plavky: Prožijte přepychové léto

8. června 2023
TrendyPlavky

Karolína Marvánková

redaktorka

Prémiové nemusí být pouze spodní prádlo. Připravili jsme pro vás výběr plavek od těch nejrenomovanějších značek. Za každou z nich stojí roky usilovné práce, které jim po právu přinesly celosvětový úspěch. A my věříme, že si je zamilujete i vy.

Banana Moon

Značka Banana Moon patří k ikonám v oblasti plavek. Pod rukama kalifornských návrhářů vznikají trendy kousky, které září pestrými barvami. Značka je charakteristická vysokou kvalitou materiálů a kalifornským smyslem pro kreativitu a styl. Díky tomu už po několik desetiletí přináší značka originální, odvážné a stylové plavky tisícům spokojených zákazníků po celém světě.

Calvin Klein

Minimalistická a zároveň provokativní. Taková je móda od amerického návrháře Calvina Kleina. Značka na trhu působí již od roku 1968, plavky ale stále zůstávají pohodlné a nadčasové.

HUGO

HUGO lpí na tom, aby se ženy cítily pohodlně a vypadaly dobře bez ohledu na situaci. Značka je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek, smysl pro detail a preciznost. Dámské plavky zároveň drží maximální kvalitu, odráží trendy a jsou hravé.

Maaji

Kolumbijská značka Maaji patří mezi módní špičku v oblasti plavek. Produkty vyrábí s ohledem na životní prostředí a snaží se co nejvíce využívat recyklovatelné materiály. Bikiny i jednodílné plavky jsou charakteristické záplavou pestrých barev, výrazných potisků a nebojí se ani odvážných střihů, které nechávají vyniknout křivky ženského těla. Specialitou značky jsou oboustranné plavkové modely, které vám umožní během chvíle proměnit celý plážový outfit.

Tommy Hilfiger

Plavky Tommy Hilfiger vynikají propracovanými střihy a kvalitním zpracováním. Značka se často inspiruje v minulosti, plavky ale ladí s moderními trendy. Konečným výsledkem jsou nadčasové modely, které fungují v každé době.

Celou nabídku PREMIUM prádla naleznete na našich stránkách. Ponořte se do jejich věhlasu i vy.