Přivítejte rok 2024 podle svého gusta

Přivítejte rok 2024 podle svého gusta

27. prosince 2023
O prádle

Karolína Marvánková

redaktorka

Potrpíte si na velké oslavy nebo si nejlépe užijete příchod nového roku v pohodlí domova? Ať trávíte Silvestr jakkoli, přichystali jsme si pro vás několik tipů, díky kterým vkročíte do roku 2024 se vší parádou.

Buďte hvězdou večera

Zaujměte na konci roku neobvyklou kombinací a předveďte všem své prádlo.

Kdy jindy z šatníku vytáhnout model, na který si běžně netroufáte, než na Silvestra? Když průsvitné šaty doplníte přiznaným prádlem, oslníte osazenstvo každého večírku. 

Pod šaty nebo topy s odhalenými zády či pod modely v atypických střizích se ale klasické podprsenky nehodí. Pokud si zvolíte takovýto outfit, nezapomeňte na samodržící podprsenku. Výběr je široký a je pouze na vás, jestli si zvolíte model s neviditelnými ramínky nebo bez.

Užijte si soukromou oslavu

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Tak ať to stojí za to.

Budete na Silvestra jen se svou drahou polovičkou? V tom případě si vstup do nového roku zaslouží pořádně smyslnou oslavu. Přichystejte si pro svého partnera překvapení v podobě svůdného kompletu. Samozřejmostí jsou podvazky, které můžete doplnit sexy korzetem nebo setem podprsenky a krajkových kalhotek. Možná díky tomu zjistíte, že silvestrovská oslava ve dvou má něco do sebe!

Vsaďte na pohodlí

Pohodlí na prvním místě? Zachumlejte se do vašeho oblíbeného nočního outfitu a užijte si večer i nadcházející ráno.

Pokud si na velké oslavy nepotrpíte a raději si užijete večer doma s vašimi nejbližšími, máme pro vás tipy na pohodlné, přesto stylové kousky. Pusťte si oblíbený film, zachumlejte se do pyžama či košilky, přidejte k tomu ještě teplý župan a přivítejte rok 2023 v čerstvě povlečených peřinách. Maminky malých dětí ocení kojicí podprsenky a mateřská pyžama, která poskytnou snadný přístup k prsům.

Zimní radovánky v teple a pohodlí

Bobování, zimní venčení nebo pořádný výšlap? Nezapomeňte na vhodné sportovní oblečení.

Milujete novoroční výšlapy či dlouhé procházky a bez této tradice si příchod nového roku nedovedete představit? Nepodceňte výběr správného sportovního oblečení. I když by se mohlo zdát že na výšlap nebo klasickou procházku si můžete vzít svou obyčejnou podprsenku, opak je pravdou. I na nenáročné sporty, jako je chůze byste si měla obléknout sportovní podprsenku s lehkou oporou. Je pohodlná, prodyšná, příjemná na těle a neomezí vás v žádném pohybu. A hodí se skvěle i na zimní radovánky ve sněhu s dětmi.