Stylová dovolená: Rodinné léto plné společných zážitků s Ivou a Natálií

Stylová dovolená: Rodinné léto plné společných zážitků s Ivou a Natálií

9. května 2023
TrendyZ AstratexuPlavky

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Léto je čas odpočinku, pohody a dovolených! Vyrážíte s rodinou? Slaďte se do stejného stylu. Přinášíme inspiraci a tipy na plavky od Ivy Kubelkové s dcerou Natálií.

Naladěné na stejnou vlnu

My ženy jsme celý rok v jednom kole. Není snadné skloubit práci, domácí povinnosti, péči o domov, rodinu i sebe samu. Když přijde na odpočinek, je potřeba si čas strávený s našimi blízkými pořádně užít. To ale neznamená, že nutně musíme hodit styl za hlavu. Rády jste vyladěné do posledního detailu? A co takhle se po módní stránce rovnou sehrát i s dcerou?  

LAUMA lingerie, Dámské dvoudílné plavky Savoy I (kód: 39K35_sada), Etna, dámské jednodílné plavky Eva (kód: Eva_001)

Plavky, které sluší každé ženě

Dcery mají občas pocit, že jim maminka nerozumí – ať jde o životní styl nebo o módní kreace. Přitom stačí jen trochu jiný střih a hned si vyberete obě. V Astratexu víme, že každá žena módu vnímá jinak. Proto u nás najdete plavky, které sluší všem. Zejména naše vlastní kolekce navrhujeme s ohledem na různé potřeby a styly žen. Pokud se vám tedy líbí vzor na plavkách, ale ne střih, stačí se podívat na podobné produkty a najít si variantu, která vám bude vyhovovat, ať už se chystáte léto strávit jakkoli. 

Etna, Dámské dvojdílné plavky Kate I (kód: CD28W_608_sada), dámské dvojdílné plavky Stella (kód: Stella81W_608_sada)

Iva Kubelková

AMBASADORKA ASTRATEXU

Iva Kubelková je ženou mnoha profesí. Vedle modelingu, ke kterému se dostala díky titulu vicemiss České republiky 1996, se věnuje také moderování a hudební tvorbě. Od roku 2016 je ambasadorkou a tváří značky Astratex. Vystudovala obor Sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského. S partnerem vychovává dvě dcery. 

Plavkové tipy od Ivy

Natálie Jirásková

Půvabná Natálie je dcerou jedné z našich nejúspěšnějších modelek a moderátorek Ivy Kubelkové. Natálie se, stejně jako její maminka, vyznačuje úžasným úsměvem a přirozenou krásou. Na modelingovém mole se příležitostně začala objevovat od svých 14 let. Jednu ze svých prvních velkých přehlídek šla po boku maminky Ivy na módní show Beaty Rajské na festivalu v Karlových Varech.  

Plavkové tipy od Natálie

Aktivní léto

Patříte k ženám, které se rády věnují letním aktivitám? Nezapomínejte na to při výběru plavek. Ideální jsou jednodílné modely, jako ten, který oblékla Iva. Jednodílné plavky lépe drží na místě i při pohybu. To ale neznamená, že na nich nemůže být zajímavý detail v podobě prostřihu, kombinace vzorů nebo třeba pevného šněrování. Natálka, která preferuje dvoudílné plavky, si vybrala klasické kalhotky bez zavazování a pevnější podprsenku s kosticemi a výztuží.  

Volin, Dámské dvoudílné plavky Beatrice I (kód: P807APFPink_sada), dámské jednodílné plavky Raina (kód: P820APFPink)

Idylka zalitá sluncem

Na opalování jsou samozřejmě nejlepší dvoudílné plavky, které odhalí více kůže. Nejoblíbenějším střihem pro chytání bronzu bývají bikiny, které má na sobě i Natálie. Ty mají hodně vykrojené kalhotky a trojúhelníkovou podprsenku se zavazováním na šňůrky, které se dají při ležení na břiše snadno rozvázat. Pokud vám ale z nějakého důvodu nejsou dvoudílné plavky komfortní nebo jednoduše preferujte jednodílný střih, sáhněte po kouscích, které mají hlubší výstřih a větší vykrojení. A když už vás sluneční paprsky omrzí? Sáhněte po stylovém řešení jako Iva. Ať už vyberete pareo či plážové šaty, ochráníte se před sluncem a budete vypadat skvěle. 

Astratex, Bikiny Bibi (kód: Bibi01ATX_sada), dámské jednodílné plavky Beryl I (kód: Beryl04ATX)

Pohoda ve wellness

Plánujete vyrazit s dcerou nebo s maminkou na dámskou jízdu? Dejte všem najevo, že patříte k sobě. Sladěné plavky vám dodají šmrnc. Stejný můžete mít střih, vzor nebo třeba barevnou škálu modelů.  Nebojte se na pláži nebo u bazénu hrdě ukázat své krásné křivky. Dvoudílné modely vypadají skvěle na každé postavě. Jednodílné kousky pak rozzáří veselé výrazné tóny.

Etna, Dámské dvoudílné plavky Amelia III (kód: Amelia39G_068_sada), dámské jednodílné plavky Rainbow I (kód: EwaW_610)

Fotografie byly nafoceny v ubytování K Vechtru (instagramový profil @k_vechtru_nevsedni_ubytovani)