Sháníte dárek na poslední chvíli? Vsaďte na poukaz

Sháníte dárek na poslední chvíli? Vsaďte na poukaz

14. prosince 2022
Jak vybratTipy na dárky

Karolína Marvánková

redaktorka

Každý z nás se někdy dostal do situace, kdy musel shánět dárek na poslední chvíli. Takovéto případy vedou většinou k tomu, že obdarovávanému koupíme neosobní nebo nevhodný dárek. Chcete takovýmto situacím předejít a u vánočního stromečku nebo na jakékoliv oslavě zazářit? Máme pro vás jednoduchou radu. Pojďte se společně s námi podívat na dárkové poukazy.

Co je dárkový poukaz?

Je skvělým pomocníkem při jakékoliv oslavě. Zachrání vás, když musíte sehnat dárek narychlo nebo když mezi vaše silné stránky výběr dárků prostě nepatří. V našem e-shopu naleznete jak tištěné dárkové poukazy, tak i ty elektronické. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Papírové poukazy

Obálka jako dárek vždy potěší. V té od nás najde obdarovaný tištěný poukaz na nákup v e-shopu Astratex. Při koupi můžete vybrat poukaz v cenové hodnotě 500, 1 000, 1 500 a 2 000 korun. Nabízíme i speciální poukazy s Hvězdou péčí za 3 000 a 5 000 korun. Na vyřízení a objednání vám bude stačit pár minut a poukaz od nás do schránky dostanete do pár pracovních dnů.

Hvězdná péče v Astratex Poradně

Každá žena si zaslouží být hýčkaná. S exkluzivní Hvězdnou péčí uděláte radost nejenom poukazem na krásné prádlo, ale také špičkovým zážitkem v pražské Astratex Poradně. Zde na obdarovanou bude čekat občerstvení, kvalitní prosecco a do péče si ji převezmou naše zkušené specialisty. Ty ji přeměří, vyzkoušejí s ní různé modely a typy prádla a zjistí, jaká velikost a střih jí dokonale padnou.

Za pět minut dvanáct

Elektronický poukaz je ideálním řešením na poslední chvíli. Na jeho pořízení vám stačí pár kliknutí, během nichž si vyberete design i cenovou výši: 500, 1 000, 1 500, 2 000 a 2 500 korun a můžete na něj nechat připsat i krátký vzkaz. I při zakoupení elektronického poukazu můžete darovat voucher s Hvězdnou péčí za 3 000 a 5 000 korun. Po zaplacení vám ho do pár minut pošleme na e-mailovou adresu. Vy už poukaz jen vytisknete nebo přepošlete obdarovanému. A skvělý dárek je na světě.