Připravte se na partnerské tango

Připravte se na partnerské tango

Společné chvíle s partnerem jsou jako tanec. Něžná předehra se po chvíli mění a nabírá smyslný rytmus. Skvělým pomocníkem pro okořenění těchto chvil je svůdné spodní prádlo. Připravili jsme pro vás přehled všech oblíbených kousků a je jen na vás, které si zamilujete.

18. září 2023
TrendyO prádle

Karolína Marvánková

redaktorka

Nechte se unést rytmy barev

Psychologie barev je něco, co bychom neměli obzvlášť při výběru odvážného prádla podceňovat. Vedle barev myslete i na materiál – krajka je velice romantická, průsvitný satén dráždivý a síťovina víc odhaluje, než skrývá. 

Erotická podprsenka, podvazkový pás a erotické brazilky Tallulha

Tajemná černá

Vytvoří záhadný a elegantní look. Temné barvy, rafinované detaily a kombinace materiálů vás vmžiku promění ve femme fatale.

Dámská souprava Aga

Romantická bílá

Jemnost, něžnost a romantiku symbolizuje právě bílé spodní prádlo. Ukažte díky němu svou něžnou a nevinnou stránku, která potřebuje být hýčkaná.

Svůdný komplet Greda

Svůdná červená

Symbolizuje touhu, přitažlivost, smyslnost a vášeň. Je to barva žen, které vědí, co od života chtějí a jdou si za tím.

Protančete večerem v punčochách

Pokud chcete do svého outfitu zařadit i podvazkový pás, perfektně se k němu budou hodit punčochy. Ty jsou předchůdkyně samodržících punčoch, které mají lem z vnitřní strany opatřen protiskluzovými silikonovými proužky. Punčochy na podvazkový pás si ale svou popularitu stále drží. Konečný výsledek z obou variant bude nejenom pohodlný, ale zároveň velice ženský. A nakonec je jen na vás, do jaké barvy budete komplet ladit – bude to nesmrtelná černá, živočišná červená nebo nevinná bílá? 

Astratex tip:

Nevíte si rady s podvazky? Podívejte se na naše video, ve kterém vám ukážeme, jak si je snadno a rychle obléknout.V krajkovém prádle zvládnete i tanec povinností

Krajkové prádlo nehraje prim pouze v ložnici. Zařaďte tyto krásné kousky i do svého běžného života. Obléknout si je můžete do práce nebo na kávu s kamarádkami.