Bláznivé léto: Odvažte se v barvách duhy

Bláznivé léto: Odvažte se v barvách duhy

Že jsou pestré barvy jen pro omladinu? Omyl. Osvěžit svůj šatník barvami může každý bez ohledu na věk. A zrovna léto je jako dělané pro odvážné outfity. Začít můžete třeba u plavek.

24. června 2024
Plavky

Denisa Stasinková

redaktorka

Léto je tu a s ním přicházejí i divočejší trendy. Plavky nejsou výjimkou. Syté barvy, vzory i ozdobné detaily jsou populární zejména u mladých. To ale neznamená, že jsou u starší generace zakázané. Ba naopak, jsou vítanou změnou oproti klasické černé, kterou nejen u vody vidíme nejčastěji. Vyberte si tentokrát něco, v čem vystoupíte z davu.

👙Růžová, modrá, zelená nebo dokonce třpytivé varianty jsou letos v oblibě. Sytější barvy upoutají pozornost a dodají vám ten správný letní sex-appeal.

👙Tropické květiny, listy a další rostlinné vzory byly v módě už dříve a opět se vrací. Můžete vyzkoušet méně výstřední kousky s jednobarevným vrškem a vzorovaným spodkem.

👙Zvířecí vzory jsou hitem, který nikdy nevyjde z módy. Například takové leopardí kousky z vás udělají největší kočku na každé pláži.


Letos frčí odvaha

Ať už budete letošní léto trávit u moře, rybníku nebo bazénu, cíl je jasný. Vyniknout a odvázat se. V tom vám pomůžou trendy plavky. A které letí? Pestré barvy a geometrické, zvířecí či rostlinné vzory. Pokud se chcete s barvami udržet trochu na uzdě, zvolte jemnější odstín s lesklým efektem.

Mužné vzory pro alfasamce

Ani pánové letos nemusí zůstávat u černé klasiky. Nechte je zkusit trochu netradiční vzory. V plavkách s kachničkami nebo plameňáky rozhodně udělají dojem a znovu v sobě probudí hravost z dětských let. V nabídce máme šortky ve volném střihu, boxerky i slipové plavky. Vybere si každý.

Hravost se skrývá v doplňcích

Netroufáte si na výrazné plavky? Šťávu svému letnímu stylu dodáte pomocí doplňků. A že je z čeho vybírat!