Vkročte do léta v nových plavkách s Ivou a Natálií: Nadčasové modely pro stylové léto

Vkročte do léta v nových plavkách s Ivou a Natálií: Nadčasové modely pro stylové léto

23. května 2023
TrendyZ AstratexuPlavky

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Každá z nás je jiná, ale všechny se chceme cítit skvěle. Vhodný střih dokáže kouzla. Stačí si zvolit ty správné plavky, které padnou jako ulité. Inspirujte se tipy od Ivy Kubelkové a její dcery Natálie.

Plavky sluší každým křivkám

Nezáleží na tom, jestli jste drobná, vysoká, štíhlá nebo máte třeba nějaké to kilo navíc. Ženskost se neodvíjí ani od čísla na váze, ani od věku. Je to o skvělém pocitu a sebevědomém vystupování. Že s tím máte u bazénu nebo na pláži problém? Když si vyberete správný střih plavek, věřte, že to s vaším sebevědomím dokáže doslova zázraky. Dobře padnoucí plavky nikde neodstávají, lichotí křivkám a přitáhnou pozornost k vašim přednostem.  

Etna, jednodílné plavky Rainbow I (kód: EwaW_610), dvoudílné plavky Amelia III (kód: Amelia39G_068_sada)

Iva Kubelková

AMBASADORKA ASTRATEXU

Iva Kubelková je ženou mnoha profesí. Vedle modelingu, ke kterému se dostala díky titulu vicemiss České republiky 1996, se věnuje také moderování a hudební tvorbě. Od roku 2016 je ambasadorkou a tváří značky Astratex. Vystudovala obor Sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského. Se svým partnerem vychovává dvě dcery.

„Díky dlouhodobé spolupráci se specialisty z Astratexu vím, jaké prádlo a plavky mi padnou. To, že výběr správného střihu je základ každého outfitu ode mě postupně okoukaly i moje dvě dcery. Líbí se mi, že na Astratexu si vždy vybereme všechny, i když každá máme trochu jiný styl.“  

Natálie Jirásková

Půvabná Natálie je dcerou jedné z našich nejúspěšnějších modelek a moderátorek Ivy Kubelkové. Natálie se, stejně jako její maminka, vyznačuje úžasným úsměvem a přirozenou krásou. Na modelingovém mole se příležitostně začala objevovat od svých 14 let. Jednu ze svých prvních velkých přehlídek šla po boku maminky Ivy na módní show Beaty Rajské na festivalu v Karlových Varech.    

Klasika není nuda

Mezi klasické se řadí jednodílné plavky a dvoudílné plavky konzervativnějších střihů, zpravidla s vyššími kalhotkami a podprsenkou s kosticemi. Zdá se vám, že s tím u vody příliš neoslníte? Zaměřte se na detaily. Výrazné vzory, syté barvy, květované či zvířecí potisky nebo šněrování povznesou jednoduchý kousek na rafinovaný model hodný módního mola. Přidejte lehoučké šaty, pareo nebo klobouk a máte sofistikovaný outfit do plážového baru. 

Etna, Dámské dvojdílné plavky Kate I (kód: CD28W_608_sada), dámské dvojdílné plavky Stella (kód: Stella81W_608_sada)

Plavkové tipy od Ivy

Nebojte se odhalit své tvary

Ponořte se do letních radovánek. Na opalování jsou nejlepší plavky, u kterých můžete snadno stáhnout ramínka. Díky tomu se vyhnete opáleným bílým proužkům na kůži. Na opalování využijete bikiny, dvoudílné plavky s odepínacími ramínky nebo bandeau podprsenkou.  

Jaký typ plavek máte nejraději?

Iva: 

Když si jdu vyloženě zaplavat mám nejraději plavky vcelku. Na opalování u moře zase musím mít plavky, kde je co nejméně látky. Potřebuji, abych měla možnost si sundat ramínka a neměla je opálená. Nemohu pak v šatech různých střihů v televizi mít na sobě opálené proužky.😊

  

Natálie: 

Mou primární aktivitou na dovolené u moře je opalování, takže volím plavky, které se na to střihem nejvíc hodí.😊

Astratex, Dámské dvoudílné plavky Ibiza Dance (PLA065_MX1_sada)

Plavkové tipy od Natálie

Sebevědomí nikdy nevyjde z módy

Našla jste si vysněnou barvu nebo vzor ale nelíbí se vám střih plavek? U mnoha modelů máme na výběr několik různých střihů, které sednou každé ženě, od bikin pro odvážnější až po jednodílné plavky. Hlavní ale vždy zůstává, že nejvíc vám bude slušet to, v čem se cítíte dobře. Zapomeňte na stud, odhalte své tělo slunečním paprskům a užijte si léto plnými doušky. 

Etna, Dámské dvoudílné plavky Elison I (kód: CWL11L_001_sada), Astratex, Plážová tunika Anne Long (kód: PLA153_001_sat)

Ideální léto podle Ivy a Natálie

Jaká je vaše vysněná destinace na dovolenou?

Iva: 

Přiznám se, že jsem toho procestovala v životě už hodně, takže nevím, jestli úplně mám nějakou vysněnou destinaci. Možná bych ráda ještě jednou do Indie, ale jinak musím říct, že obecně miluji exotické destinace, možná proto, že jsou vzácné. 

  

Natálie: 

Moje vysněná destinace na dovolenou je od malička Indie. Jet poznat úplně jiný svět. 

Jak a s kým nejraději trávíte léto?

Iva: 

S rodinou, kdekoliv. Doma na zahradě, na chalupě, na dovolené u moře. Všude si to umíme udělat hezký a já jsem za to vděčná. 

  

Natálie: 

Léto nejraději trávím s rodinou, přítelem a přáteli. 

Jaké letní sporty a aktivity vás nejvíc baví?

Iva: 

Ráda si jdu zaplavat, ráda chodím v létě do lesa, cvičím jako vždy kruhový tréning a letos v létě budu od srpna trénovat na StarDance, takže budu mít co se týká pohybu léto už také dost taneční. 

  

Natálie: 

Mojí oblíbenou letní aktivitou je buď plavání v moři nebo poznávání nových krásných měst, památek a kultur v zahraničí. 

Moje nejkrásnější letní vzpomínka?

Iva: 

Ta se většinou pojí s nějakou návštěvou silného místa, kostelu, chrámu, svatyně. Moje nejkrásnější vzpomínky na takové zážitky jsou spojené se Srí Lankou nebo s Thajskem. 

  

Natálie: 

Moje zatím nejkrásnější vzpomínka na léto bylo trávení času v našem milovaném Řecku společně s rodinou a přítelem. Je to velice silná a spojující vzpomínka na kterou nikdy nezapomenu. 

Volin, Dámské dvoudílné plavky Beatrice I (kód: P807APFPink_sada), dámské jednodílné plavky Raina (kód: P820APFPink)

Fotografie byly nafoceny v ubytování K Vechtru (instagramový profil @k_vechtru_nevsedni_ubytovani)