Vyberte měkké dárky pro celou rodinu jednoduše z pohodlí domova

Vyberte měkké dárky pro celou rodinu jednoduše z pohodlí domova

16. listopadu 2022
Jak vybrat

Karolína Marvánková

redaktorka

Domov pomalu začíná vonět cukrovím a vánoční atmosféra na nás vykukuje zpoza každého rohu. Lámete si hlavu s dárky pro vaše nejbližší? Vsaďte letos na měkkouše – jsou praktické, krásné a udělají radost dětem i dospělým. Přesvědčte se sama.

Ženy si zaslouží luxus

Zdroj: Astratex

Sehnat dárek pro maminku, babičku nebo přítelkyni není vždy snadný úkol. Každou z nich ale zaručeně potěší pohodlné oblečení na doma i na sport, podprsenka nebo set prádla s kalhotkami. Přítelkyni navíc uděláte radost i odvážnějším svůdným prádlem, které zpestří vaše společné chvilky.

Zdroj: Astratex

Pokud si nejste jistá velikostí, vsaďte na stylový domácí komplet, pohodlné pyžamo nebo noční košili. Když k tomu přidáte třeba i teplý župan, skvělý dárek je na světě.

Dárky pro muže musí být pohodlné

Zdroj: Astratex

Ukažme o letošních Vánocích tatínkům, dědečkům i partnerům naši lásku. A co muži našeho života ocení nejvíc? Pohodlí při každé příležitosti. A pokud máte na vánočním seznamu nadšeného sportovce, pořiďte mu praktické spodní termo prádlo, triko nebo legíny.

Zdroj: Astratex

Pokud jeho pracovní dress code vyžaduje košile nebo jen na tento kousek nedá dopustit, radost mu uděláte praktickým trikem pod košili. Ať už je ale muž jakýkoliv, sázkou na jistotu jsou výhodné sady a sety spodního prádla. Ponožek a trenýrek totiž není nikdy dost.

Veselé a huňaté modely pro vaše nejmenší

Zdroj: Astratex

Všichni víme, že tvrdé dárky krabicového tvaru mají děti pod stromečkem prostě nejraději. Dokažte jim o letošních Vánocích, že měkké dárky nejsou nudné. Huňaté, a především barevné oblečení si zamilují malí i velcí darebové. Darovat jim Ježíšek může stylové oblečení, teplé župany nebo pyžama s oblíbenými zvířecími a pohádkovými motivy.

Pro mě, protože si to zasloužím

Zdroj: Astratex

Je to tak, i kolem Vánoc byste měla myslet na sebe a udělat si radost třeba novým setem spodního prádla. Jestli máte v plánu dát si novoroční předsevzetí a začít cvičit, pořiďte si sportovní podprsenku a legíny. Kromě krásného designu vám dodají i potřebnou motivaci ke cvičení. Nebudete přeci chtít, aby se vám jen tak povalovaly ve skříni.