Základní barevné trio podprsenek: Pod jaké oblečení se hodí?

Základní barevné trio podprsenek: Pod jaké oblečení se hodí?

17. října 2022
Trendy

Karolína Marvánková

redaktorka

Bílá, béžová, černá. Tři základní barvy podprsenek, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy. Nošení těchto barev má ale svá pravidla, výhody i nevýhody. Jaké to jsou?

Něžná bílá

Zdroj: Astratex

Bílá podprsenka – co s ní? Určitě ji nenoste pod bílým oblečením. Není totiž neviditelná, ale přímo svítí. Stejný efekt bílé prádlo způsobí i na velmi opálených ženách. Nelámejte ale nad bílými kousky hůl. V případě svůdného prádla působí velice žensky a zároveň něžně.

Náš tip:

Bílé prádlo má tendenci šednout nebo žloutnout od potu, takže vyžaduje zvýšenou péči. Samozřejmě se řiďte štítky na prádle. Doporučujeme prát podprsenky, korzety a velmi jemné prádlo (všech barev) v ruce se speciálním pracím prostředkem a nesušit na přímém slunci, v sušičce nebo u přímého zdroje tepla. 

Praktická béžová

Zdroj: Astratex

Jak už jsme si řekli, bílé podprsenky pod stejně barevnými tričky a košilemi svítí. Jakou barvu podprsenky tedy nosit pod bílé topy? Béžovou. Když si totiž koupíte podprsenku, která bude co nejvíce ladit s odstínem vaší kůže, bude pod bílými topy prakticky neviditelná.

Náš tip:

Mezi naše nejzajímavější béžové modely patří velmi oblíbená podprsenka Spacer 3D Delicate. V čem je tak skvělá? Kromě toho, že se košíčky vmžiku přizpůsobí tvaru vašich prsou, jsou tvořeny unikátním materiálem Spacer. Ten je ultra lehký a prodyšný. Mezi dvěma vrstvami materiálu je díky speciálním vláknům mezera, skrze kterou může proudit vzduch a odvádět vlhkost od těla. Vy se tak můžete rozloučit s pocením i v parném létě.

Nestárnoucí černá

Zdroj: Astratex

Coco Chanel a Audrey Hepburn se společně zasloužily o slávu tzv. malých černých šatů (anglicky Little Black Dress), ze kterých se okamžitě stal must have každého dámského šatníku. A stejným základem by měla být i černá podprsenka. Ať už se jedná o klasickou, Push-Up nebo třeba Bardot střih, černá se hodí pod jakékoliv tmavší oblečení.

Náš tip:

Nebojte se vzít si černou podprsenku pod průsvitný top stejné barvy. Vytvoříte tak odvážný a zároveň neodolatelný vzhled, který upoutá.