Sháníte ideální dárek? Vsaďte na dárkový poukaz

Sháníte ideální dárek? Vsaďte na dárkový poukaz

Nákup dárků může pěkně potrápit. Chcete potěšit své blízké krásným prádlem, pohodlným županem nebo příjemným pyžamem, ale neznáte velikost? Nechte je, ať si vyberou podle svého vkusu. Dárkový poukaz potěší každého a zazáříte s ním při každé příležitosti.

18. prosince 2023
Tipy na dárky

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Dárek, se kterým zabodujete

Díky dárkovým poukazům nadělíte svým blízkým možnost výběru a trefíte se do vkusu všem.

Elektronický poukaz

Dárek na poslední chvíli? Stačí pár kliknutí. Elektronický poukaz si sami navrhnete a během chvilky vám přijde do e-mailu.

Vytvořit poukaz na míru

Papírový poukaz

Obálka vždy potěší! Naše dárkové poukazy jsou skvělou volbou pro nerozhodné. Stačí vybrat hodnotu a poukaz vám pošleme do schránky.

Koupit tištěný poukaz

Koho by nepotěšil nákup krásného prádla?

Ať už toužíte po něžné krajce, tělové klasice, saténovém pyžamku nebo stylových plavkách, s naším poukazem si vyberete přesně to, co vám perfektně padne. Je to ale skvělý dárek i pro pány, kteří si díky němu doplní zásoby prádla bez běhání po obchodech. Tištěný poukaz můžete koupit v hodnotě 500, 1 000, 1 500 nebo 2 000 Kč.

Hvězdná péče v Astratex Poradně

Každá žena si zaslouží být hýčkaná. Naše dárkové poukazy s Hvězdnou péčí potěší dvojnásob. Nejen, že darujete poukaz na nákup prádla, ale také návštěvu Astratex Poradny s proseccem a občerstvením. Naše specialistky obdarovanou profesionálně přeměří, vyzkouší různé druhy podprsenek a doporučí ty, které perfektně padnou. A pokud ji některá zaujme, může si ji rovnou zakoupit.

Hvězdná péče a poukaz na 3 000 Kč

Tištěnný poukaz na nákup prádla v hodnotě 3 000 Kč s Hvězdnou péčí v Astratex Poradně.

Hvězdná péče a poukaz na 5 000 Kč

Tištěnný poukaz na nákup prádla v hodnotě 5 000 Kč s Hvězdnou péčí v Astratex Poradně.

Víte, že poukaz lze uplatnit i na kabelky Dara bags?

Dara bags je česká značka, kterou založila Darina Ermisová. Kabelky se šijí v Česku a na Slovensku a k jejich výrobě se používá ta nejkvalitnější koženka. Díky tomu si perfektně drží barevnost, snadno se udržují a vydrží dlouhá léta. Kabelky Dara bags se vyznačují nádhernými autorskými vzory, se kterými vyniknete v davu a snadno je sladíte se svým osobitým stylem. V nabídce ale najdete i klasické jednobarevné tašky pro běžné nošení, stejně jako peněženky, kosmetické taštičky a další doplňky.

Štítky
DárkyInspirace