Mění se vám tělo? Objevte šikovnou sadu pro úpravu podprsenky!

Mění se vám tělo? Objevte šikovnou sadu pro úpravu podprsenky!

Ženské tělo prochází denně řadou změn. Chcete se za každé situace a v každé roli cítit pohodlně? Máme pro vás tip, aby vám vaše oblíbené podprsenky vždy padly jako ulité.

10. července 2023
Jak vybratO prádle

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Pro každodenní pohodlí

Všechny občas bojujeme s tím, že nám je v prádle nepohodlně. I když známe správnou velikost podprsenky nebo nosíme stále stejné oblíbené kousky, někdy nám prádlo zkrátka nesedí. Důvodů může být hned několik, a ne každý si vyžaduje koupi nového prádla či vrácení modelu, který se nám opravdu líbí. 

👙 Nová podprsenka bývá těsná a je to naprosto v pořádku. Než se vám zcela přizpůsobí, můžete si díky prodlouženému zapínání zajistit pohodlí. 

👙 Při menstruačním cyklu bojujeme se zavodněním a podprsenka může škrtit či tlačit. S prodlouženým zapínáním se nepříjemný pocit stane minulostí. 

👙 Začínáte sportovat? Vlivem nabírání svalové hmoty a formování postavy se vám může změnit obvod pod prsy. Tady pomůže zkrácení obvodu.

👙 Rozhodla jste se zhubnout pár kilo? První změny jsou často vidět právě v oblasti hrudníku, aby s vámi prádlo udrželo krok, využijte zmenšovač obvodu.  

👙 Milujete svoji oblíbenou podprsenku, ale v topech a šatech s vykrojenými zády vám vykukují ramínka? Módnímu faux pas se snadno vyhnete se stahovačem ramínek. 

Co najdete v sadě na úpravu podprsenky?

Prodloužené zapínání

Díky prodlouženému zapínání upravíte obvod podprsenky až o 3 velikosti.

Zmenšovač obvodu

Oblíbená podprsenka se vytáhla? Zmenšovač zkrátí zapínání až o 3 velikosti.

Stahovač ramínek

Šikovná pomůcka, díky které využijete podprsenku pod více střihů oblečení.

Aby vám prádlo dlouho vydrželo

O podprsenky a spodní prádlo obecně je nutné dobře pečovat. Prádlo je většinou vyrobeno z jemných tkanin, které se mohou vlivem praní v pračce poničit. A protože víme, že ne vždy máte čas a chuť prát prádlo v ruce, přibalili jsme do sady i prací sáček, který vám pomůže. Díky němu zajistíte, aby nevylézaly kostice a háčky zapínání se vám nezachytily o další prádlo. Navíc vám háčky mohou poškodit i pračku, pokud se nešťastně zaseknou do bubnu. Tím, že budete sáček používat tedy ochráníte nejen spodní prádlo i ostatní kousky, ale také samotnou pračku.  

Astratex tip:

Tápete v tom, jak o prádlo správně pečovat? Přečtěte si náš článek a zjistíte, jak na to.  

Řešení vždy po ruce

Pomůcky pro úpravu podprsenky dostanete v praktickém balení. Snadno si tak celou sadu můžete vzít s sebou třeba při cestování. Jelikož myslíme i na přírodu, vše je zabaleno ve znovu použitelném uzavíratelném pytlíku. Ten můžete využít třeba na kosmetiku nebo jako organizér do kabelky na jelení lůj, kapesníčky, malý parfém a další drobnosti.