Spacer 3D Siluette: Prodyšná vyhlazující podprsenka pro krásné křivky

Spacer 3D Siluette: Prodyšná vyhlazující podprsenka pro krásné křivky

Myslíte si, že oblíbená podprsenka Spacer už lepší být nemůže? Ukážeme vám, že ano! Navrhli jsme novou variantu v jedinečném střihu, který pomáhá vyhladit křivky.

29. dubna 2024
Z Astratexu

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Co je materiál Spacer?

Spacer je označení speciálního materiálu. Můžete si ho představit jako dvě tenoučké látky, mezi kterými je měkká výplň se vzorem pláství. Právě díky tomuto vzoru skrz látku krásně proudí vzduch a umožňuje tak pokožce dýchat. Navíc je také rychleschnoucí. To ze Spaceru dělá ideální tkaninu do teplých letních dní. 

Iva Kubelková

AMBASADORKA ASTRATEXU

„Proč miluji nový Spacer 3D Siluette? Jedinečný vyhlazující střih zaručí krásné křivky. Kromě toho má úžasně tenké a extra prodyšné košíčky. Pokožka může dýchat a já se cítím skvěle v každé situaci. Dokonce i během parného léta.“ 

Spacer 3D Siluette

Spacer 3D Siluette

Podprsenka má jedinečný střih „křídel“, který sahá až k vrchní části košíčků. Proto dokáže vyhladit křivky a vytvořit krásnou siluetu. Košíčky z materiálu Spacer jsou tenké a neuvěřitelně prodyšné díky skrytému vzoru ve tvaru pláství. To umožňuje proudění vzduchu.

Proč zákaznice Spacer 3D Siluette milují?

🖤Jana | „Naprosto vyhovuje mým představám, je krásná a pohodlná.“

🖤Šárka | „S poprsenkou jsem velice spokojená. Líbí se mi barva. Střih sedí perfektně a nezařezává se v bočních partiích.“

🖤Jana | „Příjemná a pohodlná i na větší prsa.“

Vyhlazující

Jedinečný střih pomáhá vyhladit siluetu a skrýt nedokonalosti.

Prodyšná

Materiál Spacer propouští vzduch a pokožka může dýchat.

Pohodlná

Elastický tyl je velmi příjemný, neškrtí ani se nezařezává.

Sebejistá v každé situaci

Sebejistá v každé situaci

V podprsence Spacer Siluette budete vždy vypadat skvostně. Střih skryje a vyhladí drobné nedokonalosti jako mávnutím kouzelného proutku. Pohodlí zaručují nejen prodyšné košíčky, ale také pružný tyl po obvodu. Oporu prsům dodají klasické kostice.

Spacer Siluette v tělové

Jemná tělová barva, která bude pod světlým i bílým oblečením neviditelná.

Spacer Siluette v černé

Univerzální černá klasika vhodná pod barevné a tmavé modely.

Naše nejlepší podprsenky na léto

Materiál Spacer je tolik oblíbený, že ho specialisté z Astratexu použili hned u několika oblíbených typů podprsenek. V naší nabídce najdete kousky s krajkou i zcela hladké, základní i barevné. A nezapomněli jsme ani na maminky, pro které je kojicí podprsenka s odepínacími košíčky. Podívejte se, jaké modely s košíčky Spacer jsme pro vás navrhli

Plavky Spacer 3D Breeze

Plavky Spacer 3D Breeze

Víte, že z materiálu Spacer máme i plavky? Užijte si léto v pohodlí díky rychleschnoucím košíčkům, které navíc tvarují prsa a dodávají jim oporu.