Výbava na svatební den i noc: Prádlo, kterému řeknete své „ano“

Výbava na svatební den i noc: Prádlo, kterému řeknete své „ano“

Abyste se ve svůj svatební den cítila skvěle, potřebujete nejen vysněné šaty, ale také prádlo, které vám dokonale padne, nebude nikde vykukovat a bude držet na místě během obřadu i svatební párty.

24. dubna 2024
Jak vybratO prádle

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Aby podprsenka a šaty skvěle ladily

Ať už se budete vdávat v jakémkoli outfitu, vaše prádlo si s ním musí perfektně rozumět. Nepodceňujte výběr svatební podprsenky. Možností je celá řada. Krajky, modely s extra nízkým středem do hlubokých výstřihů, bardot styl pro kulatý dekolt, nalepovací podprsenky nebo fixační lepicí pásky pod extravagantní šaty s prostřihy. Co si vyberete?

Sebevědomí pro nevěstu

Nezáleží na tom, zda nosíte konfekční velikost XS nebo XL, drobná výpomoc od stahovacího prádla přijde vhod vždy. Pomůže vytvarovat křivky a postavu také vyhladí, což oceníte nejen při svatebním focení. Formující prádlo nádherně tvaruje a zajistí, že ani pod saténovými hladkými šaty nebude vidět nic, co nechcete. Výběr materiálů a střihů navíc zaručuje, že i ve stahovacím body budete vypadat skvěle.

Snová svatební noc

Dostaňte svou drahou polovičku do kolen výběrem prádla pro vaši první novomanželskou noc. Bude to něžná bílá krajka, hedvábná noční košilka, průhledné body nebo podvazkový pás a punčochy? Prádlo pro svatební noc nemusí být jen bílé. Můžete ho ladit i do výrazných barev jako je černá, růžová a červená. Proměníte se v něžnou květinu či žhavou svůdnici? Fantazii se meze nekladou.

Nezbytnosti pro nevěstu i družičky

Před samotným dnem D vás čeká rozlučka se svobodou, přípravy s družičkami a několik zkoušek svatebního modelu. Na památečních fotkách bude skvěle vypadat svatební župánek v kombinaci s měkkými pantoflíčky. A nezapomeňte na podvazek!

Chytré řešení pro případ krize

Svatebnímu dni předchází měsíce příprav. Stát se ale může cokoliv, a proto je lepší mít v záloze pomocníky pro případ, že bude potřeba prádlo na místě upravit.

Ženich jako ze škatulky

Pánové chtějí ve svatební den také vypadat k světu. Během příprav se vašemu vyvolenému bude hodit pohodlný župan, aby si nezmačkal oblek. Nutností jsou ponožky, které se v polobotkách nebudou shrnovat a budou ladit s oblekem. A samozřejmě pohodlné spodní prádlo. Aby vypadal perfektně nejen na fotkách zajistí stahovací břišní pás. Pokud to na oslavě hodláte roztočit, oblékněte mu tělové tričko s potítky, zabrání nevzhledným mapám od potu na košili.


Fotografie dámského prádla byly nafoceny ve svatebním salónu V bílém (Vinohradská 81, Praha, instagramový profil @v-bilem).