Erotická abeceda: Podlehněte kouzlu svůdného prádla

Erotická abeceda: Podlehněte kouzlu svůdného prádla

Krajky, síťky, satén, podvazky… Že vám to nic neříká? Podívejte se na náš velký přehled erotického prádla a nechte se zlákat. Uvidíte, že si smyslné modely zamilujete.

1. února 2024
TrendyTipy na dárky

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Správný výběr je klíčem k úspěchu

Koketujete s myšlenkou koupit si erotické prádlo, ale nevíte, jaké vybrat? Stejně, jako u klasických modelů na denní nošení, i erotické prádlo vám musí skvěle sedět. V opačném případě se místo kýženého sebevědomí může dostavit spíš nechtěná vulgárnost a nepohodlí při nošení. Na co tedy při výběru svůdných kousků myslet?

🔥Ženské tělo se neustále mění, proto doporučujeme se jednou za čas přeměřit. Využít můžete naši online Poradnu nebo si naplánujte návštěvu Astratex Poradny v Praze.

🔥Máte nesouměrnou postavu? Myslete na to při výběru. Lépe než body vám budou sedět sady podprsenek a kalhotek, erotické košilky či přizpůsobivý bodystocking.

🔥Respektujte svoje křivky. Pokud vysněný model není dostupný ve vaší velikosti, raději najděte alternativu. Přetékající ňadra či odstávající košíčky jsou zabijáky vášně.

🔥Váš komfort je na prvním místě. Pokud s erotickým prádlem teprve začínáte, sáhněte po střídmějším modelu. Udělá stejnou službu a vy se vyhnete zbytečné nervozitě.

🔥Nebojte se odvázat. Klasickou černou nikdy nic nezkazíte, ale nevyhýbejte se výrazným barvám. Někdy vám padnou kousky, na které byste dříve ani nepomyslela.

Extra body za body

Něžná romantička nebo svůdná dračice? Obě role mají něco do sebe a je jen na vás, do které se chcete vžít. V bílé a pastelových barvách budete působit nevinně, černá a červená z vás udělají femme fatale, růžová probudí nezkrotnou krásku. Jakou barvu vyzkoušíte?

Košilky, které vás udrží vzhůru

Máte pocit, že váš partner v oblasti opečovávání trochu „usnul na vavřínech“? Smyslná noční košilka ho rozhodně probere. Satén je klasika, která nezklame, ale pokud chcete zkusit něco neobvyklého, sáhněte po celokrajkovém modelu, síťovině nebo třeba hravém šněrování.

Svůdná každý den

Erotické prádlo nemusí být jen na speciální příležitosti. Možná se budete divit, co udělá svůdná podprsenka s vaším sebevědomím, i když na ni obléknete třeba obyčejnou košili nebo i rolák. Dráždivé krajky, průstřihy, průsvitná síťovina… fantazii se meze nekladou.

Hravost se skrývá v detailech

Někdy stačí k pocitu smyslnosti jen drobnost. Třeba vyměnit klasické kalhotky za nějaké netradiční. Pomyslný základní tábor reprezentuje krajka nebo síťovina, pro odvážnější jsou třeba pásky a šněrování. Na erotický vrchol se pak dostanete díky modelům s otevřeným klínem.

Připněte k sobě sex appeal

Jen si představte tu jiskru, kterou vám ve vteřině dodá jeden maličký kousek oblečení. Podvazkový pás má v sobě všechno. Smyslnost, eleganci, a když zvolíte správný střih a velikost, tak dokonce i pohodlí.

Nevíte si s podvazky rady? Podívejte se na naše video a naučte se, jak je správně připnout a pod jaké oblečení se hodí.

Nestárnoucí klasika

Nosíme je už od 16. století a vzdát se jich jen tak nehodláme. A proč bychom to také dobrovolně dělaly? S korzetem vždy zabodujete. Ty erotické vám zpestří partnerské hrátky. Ale pozor. Když sáhnete po umírněnějším modelu, který zkombinujete se sukní či kalhotami a sakem, vytvoříte dokonalý smyslný model do společnosti.

Sebejistá každým krokem

Punčochy nejsou jen do chladného počasí. S pomocí svůdných punčochových kalhot nebo samodržicích punčoch bude každý váš krok sebevědomější. Náš tajný sexy tip jsou punčochy s otevřeným klínem, díky kterým vás čeká nejedna vášnivá chvilka.

„Oblečená, neoblečená“

Až si obléknete bodystocking, čeká vás trochu jiná pohádka, než ta, ze které je známý citát. Romantickou princeznu tentokrát nechte odpočívat a staňte se rovnou divokou postelovou královnou. Žádný princ vám neodolá.

Zahalte se do smyslnosti

Jestli si myslíte, že víc sexy než v erotickém setu už být nemůžete, jste na omylu. Smyslný a svůdný župánek rozproudí fantazii vaší polovičky tak, že z toho ani oka nezamhouří. Jako příjemný bonus pomůže rafinovaně zakrýt případné problematické partie.