Vysoká krejčovina z Paříže: Poznejte značku CHANTELLE

Vysoká krejčovina z Paříže: Poznejte značku CHANTELLE

Když se řekne francouzské prádlo, představíme si dokonalé střihy, krásné krajky a šik vzory. Přesně taková je značka CHANTELLE. Objevte superprémiové prádlo, které svou tradicí sahá až do roku 1876.

27. května 2024
TrendyO prádle

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

To nejlepší od mistrů v oboru

Francouzské prádlo je pojem, který má zvuk po celém světě. Značka CHANTELLE zosobňuje čistou esenci pařížské módy a vše, co si vybavíte pod souslovím femme fatale. Přesně tak se totiž budete cítit, když modely této oděvní ikony obléknete. CHANTELLE není jen prádlo. Je to úcta k tradicím v kombinaci s inovacemi. Je to špičková odbornost v oblasti materiálů, střihu a designu. Jsou to ty nejkvalitnější francouzské krajky a látky, precizně zpracované do dokonalých střihů bez jediného chybného stehu.

Proč se vyplatí investovat do kvalitního prádla?

▪️ Při správné péči nehrozí žádné párání švů, vytahování materiálu či ztráta barvy a tvaru. Kvalitní prádlo vám vydrží opravdu dlouho.

▪️ Pocit při nošení je k nezaplacení. V luxusním prádle se budete cítit skvěle a opakovaně vám udělá radost pokaždé, když ho obléknete.

▪️ Věřte nebo ne, ale správné prádlo udělá s vaším sebevědomím divy. Klidně přes něj můžete obléknout džíny a tílko a stále si budete připadat sexy.

▪️ Pro velká ňadra je perfektně vypracovaný střih doslova spásou. Už žádné nevzhledné boule pod tričkem, přetékání ňader z košíčků ani odřeniny od kostic.

▪️ Kvalitní podprsenka pomůže správně rozložit váhu dekoltu, uleví tak ramenům, šíji i zádům a pomůže také zlepšit držení těla.

Zdroj: CHANTELLE

Co zosobňuje „žena CHANTELLE“

Ženy jsou pro tuto značku nekonečným zdrojem inspirace. Jsou něžné i silné, kreativní i klidné, žádoucí i šik. A neustále se proměňují, stejně, jako móda samotná. Prádlo CHANTELLE uctívá krásu ve všech jejích formách i velikostech. Proto není pouze oku lahodící, ale také funkční. Mistrné střihy tak dodají oporu křivkám, které ji potřebují, smyslnost tvarům, které po ní touží a sebevědomí všem ženám, které ho hledají.

Krajkové prádlo

Krajkové prádlo

Nejkvalitnější francouzské krajky mistrovsky vypracované tak, aby podtrhly ženské sebevědomí, dodaly pocit svůdnosti a zároveň správně tvarovaly a držely křivky.

Podprsenka CHANTELLE Fleur nevyztužená Bardot
Podprsenka CHANTELLE Fleur nevyztužená Bardot
2 259 Kč
Brazilky CHANTELLE Fleur krajkové
Brazilky CHANTELLE Fleur krajkové
1 149 Kč
Podprsenka CHANTELLE Champs Elysées nevyztužená
Podprsenka CHANTELLE Champs Elysées nevyztužená
2 349 Kč
Francouzské kalhotky CHANTELLE Champs Elysées
Francouzské kalhotky CHANTELLE Champs Elysées
1 349 Kč
Když se krása snoubí s funkčností

Když se krása snoubí s funkčností

Modely poskytují oporu a jsou určeny pro tvarování ženských křivek. Kdo říká, že zmenšující a odlehčující podprsenky nemohou být krásné?

Odlehčující podprsenka CHANTELLE Impression nevyztužená

Zmenšující podprsenka CHANTELLE Hedona nevyztužená

Zmenšující podprsenka CHANTELLE C Magnifique vyztužená

Zmenšující podprsenka CHANTELLE Norah nevyztužená

Zodpovědnost, změna, inovace

Na konci 19. století, kdy značka – tehdy ještě pod jiným názvem – vznikla, byly ženy stále spoutané v korzetech. Zásadním krokem ke změně bylo vytvoření první elastické tkaniny, kterou měl na svědomí právě zakladatel značky François Auguste Gamichon. Léta vývoje a zdokonalování se pak promítly v dalších produktech CHANTELLE, například v ikonické podprsence „Défi“, což byla vůbec první bezešvá vyztužená podprsenka, která nabízela opravdovou oporu. Díky svému inovátorskému přístupu značka ve vývoji nikdy nepolevila a může se tak pyšnit těmi absolutně nejlepšími materiály, které na trhu jsou. A vy si je teď můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Zdroj: CHANTELLE